دبیر کانون حجاب و عفاف دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر درجلسه هم اندیشی دانشجویی کشوری شرکت کرد در ششمین هم اندیشی سراسری عفاف و حجاب، راهکارهای تقویت عفاف و حجاب در کشور بررسی شد.
ششمینهم اندیشی سراسری عفاف و حجاب ویژه نمایندگان دانشجویی و دبیران استانی اسفند ماه سال جاری در مجتع فرهنگی آموزشی آدینه تهران به مدت دو روز برگزارو راهکارهای جذب بیشتر مردم به رعایت عفاف و حجاب همراه با نشست ها و کارگاه های تخصصی و علمی و پژوهشی با مقوله عفاف و حجاب و بررسی علمی آن برگزار شد.
این هم اندیشی که با حضور گسترده دبیران استانی ، نمایندگاندانشجویی از سراسر کشور و صاحب نظران و محققین حوزه عفاف و حجاب برگزار شد،حجت الاسلام و المسلمین آقای سید محمدی، رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب به بیان وضعیت موجود و آسیب های اجتماعی عدمرعایت عفاف جامعه پرداخت. وی در این هم اندیشی ابراز امیدواری کرد که با حضور آگاهانه و تلاش های خالصانه محققین، اساتید، دبیران و دانشجویان به عنوان اقشار تاثیرگذار برقشر فرهیخته و تحصیلکرده، بتوان در حوزه عفاف و حجاب با سرعت بیشتری ،نواقص و کاستی هارا رفع کرد.
در این هم اندیشی سازمان صدا و سیما، شهرداری تهران، دانشگاههای سراسری،پیام نور، علوم پزشکی و آزاد اسلامی ، بانک انصار، وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وسازمان اوقاف و امور خیریه نیز با بنیاد ملی عفاف و حجاب به عنوانبرگزارکننده اصلی، مشارکت داشتند .

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما